עיסוי רפואי אורטופדי, הינו עיסוי טיפולי הפועל על רקמות פגועות כגון שרירים (גידים ורצועות) ונועד במהותו לשיכוך תופעות כאב, כאבים וטיפול בבעיות של מערכת התנועה (שלד / שריר), לרבות טיפול בבעיות הנובעות מאי-סדירות בחוליות עמוד השדרה. (אורתופדי, אורתופדיה) וכן פועל על מערך המפרקים של הגוף.
טריגר פוינט הינה שיטת טיפול מיוחדת אשר מטרתה לנטרל נקודות מעוררות כאב הקיימות בכל שרירי התנועה . נקודות אלו אחראיות ליצירת כאבים ופתולוגיות שריריות הקורות בגופנו
נקודות אלו הן למעשה רקמות דלקתיות הכלואות בצומת שרירית עצבית הנותנת את האות ( הפולס) העצבי לשרירי להתכווץ (לפעול/לא לפעול) ולמפרק לנוע. הנקודות קיימות בתוך רקמת הפאשיה ( הקרום העוטף את השרירים והמקשרת את תפקודו הכולל של הגוף ) .
נועד במהותו לשיכוך תופעות כאב, כאבים וטיפול בבעיות של מערכת התנועה (שלד / שריר), לרבות טיפול בבעיות הנובעות מאי-סדירות בחוליות עמוד השדרה. (אורתופדי, אורתופדיה)
נטרול נקודות טריגר על השריר משחרר מיידית את השרירים, מקל בצורה משמעותית על הכאבים ומשפר את טווחי התנועה באופן משמעותי עד כדי שיפור איכות החיים להקלה ביום-יום ובפעילות ספורטיבית ככל שתהיה.
 
 
 

  עיסוי אורוטופדי                שיקומי